jasminecorp.net directory
Updated Blogs
Computer Support Blog
Essensial Software for Web Based Support
HP Server and Desktop
HP ILO - Remote Tech-Support Software
More ..... 
 

| Add Search | Advertise With JCSearch | Suggest a Site

Search the Web


Search Results

Shoqria
Directory > World > Shqip > Shoqria

Categories
 
Faqe Personale (6) Organizata (14) Qeveria (11)
Feja (16) Politika (3)

Web Sitesi

Faqja e Dee Jay-ve Shqiptare-
Permban biografine e disa prej DJ-ve shqiptare neper bote, muzike si dhe vegla per DJ.
http://www.albaniandj.com/
Reviews Rating: Not yet Rated Whois Check

Historia e Skenderbeut
Histori e shkurter e Gjergj. Kastriotit dhe disa kartolina nga Kruja.
http://www22.brinkster.com/20046246/kleowebsite/histori/skenderbeu/hs_01/
Reviews Rating: Not yet Rated Whois Check

Bar Restorant Piceri Gloria
Menyja, fotot dhe prenotim online ne restorant.
http://www.gloriarestorant.com
Reviews Rating: Not yet Rated Whois Check

Miss Shqiperia
Faqja zyrtare me historikun, fotot e konkurenteve dhe fitueset .
http://www.miss-shqiperia.com/default.htm
Reviews Rating: Not yet Rated Whois Check

Shqiptaria.net
Nje faqe me forum, chat, poezi dhe design.
http://www.shqiptaria.net/
Reviews Rating: Not yet Rated Whois Check

Portali Shqipnet
ne kete faqe do te gjeni Radio Palmen, lajmet e fundit, shoqeri e argetim.
http://www.shqipnet.com/
Reviews Rating: Not yet Rated Whois Check

Bota Letrare Shqiptare
Liste e cila publikon ne email dhe rrjet: poezi, tregime, përkthime, shqiprime, përralla,
histori, tekste këngësh, barsoleta, qyfyre.

http://groups.yahoo.com/group/bota-letrare/
Reviews Rating: Not yet Rated Whois Check

Albatrosi - Organizata rinore
Projekt per te drejtat e njeriut, revista Bashkimi dhe informacione kulturore.
http://www.albatrosi.de
Reviews Rating: Not yet Rated Whois Check

Forumi i ri Shqiptar
Forumi me i ri Shqiptar, diskutoni, argetohuni, mesoni ketu.
http://www.albaforum.tk
Reviews Rating: Not yet Rated Whois Check

Votra e Brestës - Kanuni i Lekë Dukagjinit
Kanuni i Lekë Dukagjinit
http://www.geocities.com/Paris/Metro/6656/Kanuni.html
Reviews Rating: Not yet Rated Whois Check

Parajsa Shqiptare
Lajme nga Bota, Shqiperia dhe Kosova , kulture, art, moda , sport, romanca, teknologjia,
wallpapers, dieta dhe shendeti.

http://www.parajsa.com
Reviews Rating: Not yet Rated Whois Check

Shoqeria Shqiptare
Shqiperia dhe transformimi i shoqerise se saj nga ana sociale, kulturore e informative. Permban
kuriozitete dhe keshilla.

http://www.aldisha.org
Reviews Rating: Not yet Rated Whois Check

Portal Rinor
Portal me aktualitete dhe lajme kulturore.
http://www.shkupi.com
Reviews Rating: Not yet Rated Whois Check

Albanian Forum
Albforumi eshte ngritur mbi nje sere sitesh shqiptare dhe eshte nje vend diskutimi per te gjithe
shqiptaret (In Albanian)

http://www.albforumi.com
Reviews Rating: Not yet Rated Whois Check

Kulture
Informacione, udhetime, histori, liber.
http://www.albinfo.com/albnobel.html
Reviews Rating: Not yet Rated Whois Check

 


Jasminecorp.net directory is based on the Open Directory and is being modified by Jasminecorp.

©2004 Jasmine Computers Inc.

Click here to subscribe for Jasminecorp's product News.

Home | JCBid |Software Development | Domain Registration | Hosting | Web Designing | Buy Books | Advertise with JCSearch | Whois | IP Locator | Add Search | Shopping | Store | Free Blogs | Free GuestBook | Free E-Cards | Free Games | Free Tutorials | Set as Home | Add to Favorite | Suggest a Site | Directory | Our Portfolio | Terms of service | Free quote | Tell a Friend | Special Offer | Job Opportunities | games | Usenet Groups

Submit a Site to Jasminecorp.net Directory || Advertise with us

 

Help build the largest human-edited directory on the web.
Submit a Site - Open Directory Project - Become an Editor
Get a Domain Name:
.com .us .info
.org .in .name
.net .biz .asia